Kryeministri Edi Rama iu kthye edhe njëherë çështjes “Xhisiela” dhe iu drejtua sërish në Twitter kreut të opozitës, Lulzim Basha.

“Ah, dhe diçka me rëndësi: Po me vajzën çfarë dreqin ke që s’e le rehat? Ajo peng i krimit? Pengu juaj po,padiskutim! Lëshojeni vajzën e bëhuni njëherë të vetme burra dhe përballuni me shpifjen tuaj! Ik merri kamerat e komisariatit e shikoji bashkë me lehaqeniet e kazanit tënd”, shkruan Rama në rrjetin social.

Top Channel