Kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla është thirrur në Prokurorinë e Tiranës pasditen e së enjtes.

Blla ka dëshmuar në Prokurorinë e Tiranës lidhur me kallëzimin penal në ngarkim të shtetasve Lulzim Basha, Edi Paloka, Enkelejd Alibeaj, Basir Çollaku dhe Emiljano Nuhu.

Top Channel