Pasditen e së hënës, në Durrës ka patur reshje të dendura shiu.

Si pasojë e tyre, rrugët janë përmbytur dhe makinat janë detyruar që të “notojnë”.

Prishja e motit ishte lajmëruar nga sinoptikanët dhe pritet që reshjet të vazhdojnë edhe të martën.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel