Pas ditësh të tëra me temperatura të nxehta, moti ka ndryshuar menjëherë.

Reshje shiu dhe breshëri kanë rënë në disa qytete të vendit mesditën e sotme.

Në qytetin e Elbasanit, përveç shiut, për disa momente ka rënë breshër.

Top Channel