“Nuk ka tur të qetë për Ramën”, demokratët protestojnë në Elbasan

02/06/2018 09:46

Kryeministri Edi Rama është këtë të shtunë në Elbasan, ku demokratët kanë protestuar.Ata pretendojnë se policia e shtetit ka ndërhyrë për të larguar protestuesit duke u marrë pankartat, duke u kërkuar të tërhiqen.

Burime nga PD thonë se demokratët nuk janë tërhequr dhe turi i Ramës në Elbasan nuk do të jetë i qetë. Ata protestojnë me pankarta ku e cilësojnë Ramën Pasha të Drogës.

Top Channel