“Miss” bixhozi; Kuotohen edhe vajzat pjesëmarrëse në spektaklin e bukurisë

25/05/2018 19:58

Motoja e kompanive të basteve është vër bast për çdo gjë që merr frymë. Manisë së basteve nuk i ka shpëtuar një event bukurie që mbahet në vendin tonë së shpejti.

Në gazetën që një kompani bastesh ka në treg po publikon prej kohesh lista me bukuroshet pjesëmarrëse dhe kuotat për secilën prej tyre.

Në rrjetet sociale qarkullon edhe një video ku bukuroshet diskutojnë për koeficientet që kompania e basteve ka vënë në dispozicion të kurorës së më të bukurës.

Top Channel