Basha poston thirrjen për protestë: Është në dorën tonë t’i largojmë

24/05/2018 13:51

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka postuar në Facebook spotin që fton qytetarët në protestë më 26 maj në orën 11.00.

“Me paratë e krimit dhe drogës ata po kapin ekonominë, duke na lënë të papunë e të varfër.Nuk ka të ardhme për shqiptarët me krimin në pushtet. Është në dorën tonë t’i largojmë”, thuhet në spot, shoqëruar me foto të zyrtarëve të maxhorancës që janë përfolur për lidhje me krimin dhe aferra korruptive.

Top Channel