“Xhafaj”, Rama: Zhytu Lulzim zhytu! Do pres me padurim provën shkencore

19/05/2018 15:29

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Facebook lidhur me dëshminë së fundmi të gazetarit Jetmir Olldashi, bërë publik këtë të shtunë.

“Zhytu Lulëzim zhytu,thellë e më thellë,nxirr nga fundi i llumit sa me shume nga keta xhevahirë dhe dërgojua vrap miqve të tu t’i përdorin kundër Shqipërisë! Unë do pres me durim provën shkencore të audiopërgjimit nga prokuroria dhe këtu jemi,shqiptarët do shohin e do gjykojnë!”, shkruan Rama.

Top Channel