Dorëheqje e detyruar apo me dëshirë? Tahiri flet sonte në Top Channel

03/05/2018 19:42

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri do të jetë i ftuar sonte në emisionin “Të Paekspozuarit” në Top Channel, përballë një paneli analistësh.

Për herë të parë Tahiri do të flasë pa doreza për hetimet ndaj tij, prapaskenat politike, marrëdhënia me Edi Ramën dhe kolegët socialistë.

Ish-ministri do të rrëfejë nëse dorëheqja e tij ka qenë e kushtëzuar, apo me dëshirën e tij.

Tahiri do të flasë gjithashtu edhe për fatin e karrierës së tij politike

Top Channel