WaterCult

Ndoshta mund t’ju duket herët të shijoni pushimet në det, me disa përjashtime fatlume. Por ama nuk është kur herët për të filluar të mendoni për kostumet e plazhit që do të jenë trendi këtë verë.

Mes modeleve që nuk mungojnë në gardërobën e plazhit janë gjithmonë ato, bikinit.

Çfarë të re na sjell ky sezon? Zgjedhja është e gjerë dhe plot variante, por versionet bazike janë gjithmonë në modë, deri tek ato me dy pjesë, dhe për ato që nuk kanë frikë të guxojnë me forma dhe ngjyra të ndryshme. Shihni galerinë!

FOTO GALERI
1/15
Los Trapitos al Sol

Top Channel