Zjarri në Kashar, reagon Veliaj: Evitoni kalimin në zonë – FOTO/VIDEO

22/04/2018 11:35

Për zjarrin e përmasave të mëdha në fabrikën e riciklimit, ka reaguar edhe Kryebashkiaku Veliaj.

Ai thotë se të gjitha shërbimet e qytetit Emergjencat Civile, Zjarrfikës, Polici dhe Ushtri janë përfshirë në betejën me zjarrin”.

Ndërkohë i bën thirrje qytetarëve të evitohet zona.

“Ju lutem evitoni kalimin ne zone gjer sa situata te vihet nen kontroll!”, shkruan në Twitter Veliaj.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel