Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar në Facebook lidhur me protestën e sotme të shoqërisë civile para selisë së kryeministrisë.

“Shoqëria civile tani është para kryeministrisë dhe kryeministri rri i fshehur vrimave”, thotë Vasili, duke shkruar se ai tha se do qeveriste me popullin.

Postimi i plotë i Petrit Vasilit:

Top Channel