Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili i përgjigjet deklaratës së policisë, se nuk ka dhënë leje për protestat. “Jazëk!”, shkruan Vasili.

“Policia e inkriminuar shkel cdo ligj dhe qe dhunon e rreh qytetaret,qe i arreston qytetaret ne mes te nates ne gjume,qe gjakos deputetet,ka goje dhe flet per ligj.Jazëk”, është statusi i deputetit në Facebook.

Top Channel