Deputeti demokrat Flamur Noka e quan deklaratën e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj një provokim të ulët dhe malinj ndaj qytetarëve të ndershëm.

“Provokim i ulët dhe malinj ndaj qytetarëve të ndershëm. Fatmir Xhafaj nuk tremb dot njeri se njerëzit e ndershëm nuk tremben nga korrupsioni, nga të inkriminuarit në pushtet. Do të jenë policët të parët që do braktisin Xhafën, Ramën dhe hajdutët e tjerë të qeverisë. Detyra e policisë është të mbroj qytetarët”, tha Noka.

Top Channel