“Komedia e zezë e Shkodrës”, Vasili: Shqiptarët janë pa drejtim

22/03/2018 11:38

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili shkruan në Facebook se shqiptarët sot janë pa drejtim, duke vënë theksin te mungesa e kryeministrit Rama në Shkodrën e përmbytur.

“Shkodra po përjeton një moment shumë të vështirë dhe mijëra hektarë toke janë përmbytur dhe mijëra familje janë të rrezikuara. Kryeministri as që ka shkelur dhe as flet asnjë fjalë për këtë situatë kritike”, shkruan Vasili.

Postimi i plotë i Petrit Vasilit:

Top Channel