Foto ilustruese

Një autobus është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit në kryeyqtet.

Ngjarja është regjistruar në afërsi të sheshit “Shqiponja”, dhe sipas policisë, flakët janë shuar menjëherë duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Mësohet se autobusi ishte i linjës së Kukësit dhe kishte ardhur në Tiranë. Ngjarja përhapi panik tek pasagjerët, po fatmirësisht pa pasoja.

Top Channel