Presidenti Meta dhe kapiteni i kombëtares vizitojnë shtëpinë e fëmijës

30/12/2017 13:30

Presidenti Ilir Meta vizitoi shtëpinë e fëmijës “Zyber Hallulli”, në Tiranë.

Presidenti u shoqërua në jëtë vizitë nga kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit, Ansi Agolli.

“Më shumë vëmendje dhe dashuri për fëmijët jetimë”, u shpreh Meta.

Kreu i shtetit shtoi se “fëmijët jetimë i kanë gjithmonë dyert e hapura në Presidencë” dhe se “festat e fundvitit janë ditë reflektimi dhe solidariteti”.

Top Channel