Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald është takuar me kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Takimi zhvillohet në selinë e Partisë Demokratike, dhe vjen pas situatës së tensionuar në seancën plenare të së hënës, ku u zgjodh dhe Kryeprokurori i Përkohshëm, Arta Marku.

Opozita ka paralajmëruar se do të përshkallëzojë protestat në janar.

Top Channel