Monika Kryemadhi përplaset me Ulsi Manjën para gazetarëve

18/12/2017 15:17

Tensionet mes mazhorancës dhe opozitës u shpërfaqën në maksimum si brenda sallës, ashtu edhe në oborrin e Kuvendit.

Ulsi Manja ishte duke komunikuar me gazetarët, në kohën që pak metra më tutje protestonte opozita.

Në një moment afrohet Monika Kryemadhe dhe mes tyre debatohet mbi kushtetueshmërinë ose jo të zgjedhjes së kryeprokurores Arta Marku.

Top Channel