Një 47-vjeçare ka humbur jetën rreth orës 02.00 të mëngjesit në Tiranë, pasi është përplasur nga një mjet.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”, kur mjeti tip “Benz” ngjyrë gri me portobagazh, ka përplasur P. B., 47 vjeçe, dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Ajo humbi jetën në spital.

Grupi hetimor po kryen veprimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe po punohet për identifikimin e kapjen e autorit dhe mjetit.

Top Channel