Policia e Shtetit ka reaguar pas deklaratave të Partisë Demokratike mbi arrestimin e 25 vjecarit.

“Rishprehim keqardhjen për akuzat politike mbi ndalimin e 25-vjeçarit. Pretendimet e opozitës janë spekullime politike dhe nuk kanë lidhje me të vërtetën”, shprehet policia.

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, në një dalje para mediave tha se “të dhënat e komunikatës së Policisë së Elbasanit në lidhje me arrestimin e tij, u fshehën me urdhër të Edi Ramës”.

 

Top Channel