Kanos me armë gjahu të vëllanë, në pranga 60-vjeçari

01/11/2017 10:47

Ka kanosur me armë gjahu vëllain e tij për shkak të pronësisë, po është arrestuar nga policia.

Ngjarja ka ndodhur në Boçovë të Fierit, ku Sterio Jarua, 60 vjeç ka kanosur me armë gjahu që e mbante pa leje vëllain e tij, H. Jarua 69 vjeç.

Ndaj 60-vjeçarit rëndon akuza e dhunës në familje dhe mbajtje pa leje e armëve të gjuetisë.

Top Channel