Shtatzënë gjatë kimioterapisë, foshnja lind e shëndetshme

24/10/2017 15:07

Maria Crider ishte 14 javë shtatzënë kur ajo bëri zbulimin e tmerrshëm se ishte me kancer në gjirin e majtë.

Në muajt e ardhshëm 27-vjeçarja nga Florida zhvilloi betejën e jetës për të shpëtuar si veten e saj, po ashtu edhe foshnjën ende të palindur.

Pas disa muajsh kimioterapi, Crider dhe bashkëshorti i saj Brandon, në Prill të këtij viti ata u bënë prindër të një djali të shëndetshëm.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel