Zjarr në Kolonjë, rrezikohen banesat

27/08/2017 00:00

Zjarri në Kolonjë të Lushnjes po përparon me shpejtësi dhe po rrezikon banesat.

Mësohet se zjarri ka rënë në zonën e Ardenicës, pranë manastirit.

Top Channel