E diela me shi. Nga e mërkura, temperaturat mbi 30 gradë

06/05/2017 00:00

Fundjava dhe ditët e para të javës që vjen do të jenë me mot të paqëndrueshëm.

Të dielën do të ketë reshje shiu, ndërsa prej së mërkurës temperatuart do të jenë mbi 30 gradë.

Sinoptikanja e Top Channel, Rezarta Xhakollari sjell detajet.

Top Channel