Diell dhe shi, luhaten temperaturat në zonat malore

24/03/2017 00:00

Ditën e shtunë moti në të gjithë vendin do jetë me diell.

Por të dielën mund të ketë reshje shiu.

Meteorologët paralajmërojnë edhe dëborë në lartësitë e mëdha.

Top Channel