Nishani pret drejtuesit e Lëvizjes “Vetëvendosje”

24/01/2017 00:00

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani zhvilloi një takim me drejtuesit e lëvizjes “Vetëvendosja”.

Kreu i shtetit priti kryetarin Visar Ymeri dhe deputetin Albin Kurti.
 
Biseda mes Nishanit dhe drejtuesve të Lëvizjes “Vetëvendosje” u fokusua kryesisht në zhvillimet e fundit në veriun e Kosovës dhe kufirin e saj me Serbinë.

Top Channel