Basha: Gëzuar Krishtlindjen! Zoti bekoftë Shqipërinë

24/12/2016 00:00

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar qytetarët shqiptarë kudo që ndodhen për festën e Krishtlindjes.

“Nga zemra ju uroj të gjithë besimtarëve të krishterë Gëzuar Krishtlindjen. Zoti e bekoftë Shqipërine dhe shqiptarët kudo ku janë!”, ka thënë Basha.

Mesazhin e tij, kreu i opozitës e ka shoqëruar me një kartolinë, të publikuar në rrjetet sociale.

Top Channel