Tiranë, zjarr në një apartament; dëme materiale

21/12/2016 13:40

Një apartament në kryeqytet është përfshirë nga flakët paraditen e së mërkurës.

Zjarri ka rëmë në një pallat në Rrugën e Elbasanit.

Raportohet për dëme materiale nga zjarri i madh që ka përfshirë papafingon e apartamentit.

Zjarrfikëset janë në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e tij.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel