Blushi, takime në Vlorë: Sa shumë zhgënjim në qytetin e Flamurit

17/12/2016 00:00

Kryetari i partisë Libra, Ben Blushi, ka zhvilluar këtë të shtunë një takim me simpatizantët e tij në Vlorë.

Duke komentuar takimin me një postim në rrjetet sociale, Blushi e ka vënë theksin tek zhgënjimi që sipas tij ka përfshirë të qytetarët e Vlorës nga qeverisja të cilës i besuan.

“Sa shumë zhgënjim në qytetin e Flamurit. Kanë patur fatin e keq të kenë deputet një njeri totalisht të paaftë dhe KM, një të paaftë totalisht të papërgjegjshëm. Jam i bindur që Vlora e vuan këtë peshë dhe do ta zgjidhë në mënyrën e vetë”, ka thënë Blushi në profilin e tij në Facebook.

Top Channel