Makinat më të mira verore për 2016-ën

30/06/2016 00:00

Me ditët e gjata të verës para nesh – si dhe ato net të ngrohta – a keni imagjinuar ndonjëherë veten në bregdet apo në ndonjë kodër mbi qytet me ndonjë makinë sportive të konvertueshme? Sigurisht që po.

Shumë prej versioneve të reja këtyre makinave ofrojnë si fuqi ashtu edhe performancë të mirë.

Hidhni një sy të shpejtë se cila prej këtyre super makinave sportive do iu shkonte më tepër për shtat, megjithëse çmimet e tyre janë paksa të kripura.

FOTO GALERI
1/9
Nissan 370Z Roadster-Çmimi mbi 41,000$

Top Channel