“Facebook Live” për të parë ndeshje e futbollit?

25/05/2016 00:00

Shërbimi i ri “Facebook Live” që mundëson përdoruesit të ndiqen me video drejtpërsëdrejti “live” nga miqtë, duket se do të përdoret edhe për ndeshje.

“Grabyo”, një kompani për transmetim videosh në internet, e mbështetur nga Thierry Henry dhe Cesc Fabregas, do të transmetojnë këtë të shtunë ndeshjen e kampionatit femëror spanjoll, Atletico Madrid Feminas kundër Atheletic Club, të shtunën në orën 11:45.

Top Channel