Rama: Opozita, mungesë vizioni dhe programi

28/03/2016 13:35

Protesta e së hënës tek parku i Kodrave të Liqenit, inicuar nga opozita është ndjekur në distancë e më pas komentuar nga kryemininstri Edi Rama.

Ai akuzon opozitën për mungesë vizioni dhe programi, madje edhe ekipi.

Kryeministri e shikon nisjen e punimeve për ndërtimin nga bashkia të këndit të fëmijëve dhe kundërshtinë përmes protestave si një shfryrje inati të opozitës ndaj qeverisë.

Top Channel