Përmet, dy persona në gjendje të rëndë pas helmimit nga kërpudhat

13/10/2015 18:40

Dy persona në fshatin Piskovë të Përmetit janë helmuar pasi konsumuan kërpudha në pyll.

Personat e helmuar, Sofie Zoto dhe Shëndet Muçelli, aktualisht janë të shtruar në Spitalin Ushtarak, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Top Channel