LSI zbardh listën e këshilltarëve për Tiranën, në krye Xhixho dhe Rrokaj

05/05/2015 00:00

Lëvizja Socialiste për Integrim ka shpallur këtë të martë listën e përfaqësuesve të saj në Këshillin Bashkiak të Tiranës.

Sipas një njoftimi për shtyp, në krye të listës për Tiranën spikasin emrat e Erisa Xhixhos dhe Shezai Rrokaj.

Pjesën dërrmuese të listës për anëtarë të Këshillit Bashkiak, sipas njoftimit, e përbëjnë të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim.

Lista e plotë:

Erisa Xhixho
Shezai rokaj
Riona Bixha
Endrit Braimllari
Floida Kërpaçi
Agim Kraja
Brunilda Paskali
Ardit Çela
Ira Vejsiu
Eltjon Halimi
Elona Guri
Bruno Liço
Bora Panajoti
Ermir Bego
Dejana Kallogjeroviç
Naim Halili
Lindita Veliasi
Maksim Lulo
Genta Mezini
Klevi Pojana
Marjeta Karasani
Ilir Thartori
Jorida Prifti
Olti Hajdini
Malvina Palushi
Alfonc Hoxhallari
Ana Bici
Erklent Krifsa
Denisa Mezini
Alfred Alstafa
Remzije Dobrovoda
Arben Maloku
Haxhi Neli
Enida Stafa
Hysni Ruçi
Sindi Lica
Musa Hysi
Amela Shkoza
Enkli Sinojmeri
Sidiola Basho
Jonito Bregasi
Verdjana Berisha
Leonard Faskaj
Teuta Çarçiu
Benard Aliçkolli
Esmeralda Fero
Kreshnik Duqi
Enida Roçi
Artur Banaj
Denisa Tota
Elis Murraj
Sara Lleshi
Nikolin Vruho
Kristi Bego
Helios Rrapaj
Rea Kotani
Florian Lleshaj
Yllka Metani
Ibrahim Mustafai
Xhensika Guri

 

 

 

 

Top Channel