18-vjeçarja shpëtohet nga rrëmbyesi

26/03/2013 00:00

Një patrullë policie në qytetin e Beratit mbrëmjen e së hënës, shpëtoi një 18-vjeçare të marrë peng nga një shtetas.

24-vjeçari Tajar Hajdar Kanaçi u arrestua në flagrancë.

Nën kërcënimin e një thike ai kishte rrëmbyer vajzën në komunën Velabisht.

Vajza sapo ka parë patrullën e policisë ka kërkuar ndihmë dhe policët kanë ndërhyrë menjëherë.

Top Channel