Pengmarrje në Lezhë, arrestohet 36-vjeçari

27/02/2013 00:00

Një 36-vjeçar nga Blinishti i Mirditës, banues në Shënkoll të Lezhës, u arrestua me akuzën e kryerjes së marrëdhënieve seksuale me dhunë.

Shtetasi Mirash Kolaj kishte marrë një 21-vjeçare në banesën e tij dhe vetëm pas 22 ditësh policia mundi ta gjejë vajzën e shpallur në kërkim.

Në kallzimin e saj kjo shtetase ka sqaruar se ky shtetas pasi e ka mashtruar të dëmtuarën, e ka mbajtur në banesën e tij dhe e ka dhunuar atë seksualisht kundër dëshirës së saj.

Top Channel