Korçë, arrestohen 4 falsifikatorë

03/08/2012 09:00

Policia e Korçës, në kuadër të operacionit të koduar “Porosia e fundit” ka arrestuar 4 persona.

Të arrestuarit nxirrnin leje drejtimi dhe qarkullimi automjeti të falsifikuara. Gjithashtu nxirrnin edhe pasaporta biometrike dhe pasaporta të huaja false.

Katër personave iu gjetën vula institucionesh, pasaporta, pistoleta etj.

Top Channel