Serbi, zbulohet rrjeti i pedofilëve

16/11/2011 03:55

Policia serbe ka zbuluar dhe shkatërruar një rrjet të dyshuar pedofilësh, duke arrestuar 18 persona.

Të arrestuarit janë akuzuar për posedimin dhe shpërndarjen e pornografisë së fëmijëve.

Sipas Ministrit të Brendshëm, Ivica Daçiç, i cituar nga media, operacioni policor u zhvillua në Beograd, Novi Sad dhe Sombor.

Top Channel