Peje, tre te plagosur me arme zjarri

09/03/2010 14:45

Tre persona jane plagosur me arme zjarri ne Peje, nga persona ende te panjohur oret e para te mengjesit te sotem.

Te lenduarit jane derguar me urgjence ne spital, nderkohe qe deshmitaret thone se kane degjuar vec te shtenave edhe nje shperthim i fuqishem.

Policia ka shkuar ne vendngjarje ku ka konfiskuar kater arme automatike, si dhe nje numer te madh gezhojash.

Top Channel