Gjilan, filloi sot fushata elektorale

08/03/2010 15:45

Ka filluar sot ne komunen e Gjilanit fushata elektorale per kreun e ri te komunes, e cila do te zgjase deri diten e premte.

Me vendim te KQZ-se, me 14 mars ne kete komune do te zhvillohet rivotimi per shkak te parregullesive te konstatuara ne procesin elektoral te 15 nentorit.

Mediat kosovare bejne te ditur se ne gare kete here do te jene vetem kandidatet e partive PDK dhe LDK.

Top Channel