Ahmeti: 2009, i suksesshem per forcat e rendit

30/12/2009 14:45

Drejtori i pergjithshem i Policise se Kosoves, Sheremet Ahmeti gjate nje konference permbyllese e ka vleresuar si te suksesshem vitin 2009 per forcat e rendit.

Ai theksoi se edhe gjate vitit te ardhshem do te kete per prioritet parandalimin dhe luften kunder krimit dhe dukurive tjera te jashteligjshme.

Duke paraqitur te arriturat e ketij viti, ben te ditur Telegraf, Ahmeti ka thene se suksesshem kane siguruar nje ambient te qete dhe te sigurt, kane mbikeqyrur procesin zgjedhor.

Top Channel