“CSI Miami”, arrestohet protagonisti Togo

14/12/2009 14:00

Ne serialin televiziv “CSI Miami” u be i famshem si nje polic, perhere ne kerkim te krimineleve, por ne jeten e perditshme eshte e kunderta.

Aktori Jonathan Togo qe luan ne rolin e detektivit Wolf tek seriali i famshem amerikan, eshte arresatuar pasi u akuzua nga e fejuara per dhune.

Lajmin e ben te ditur faqja e njohur Tmz, sipas se ciles, arrestimi i krye ndersa ai ndodhej ne shtepine e tij ne Hollywood Hills. Aktori qendroi disa ore ne burg dhe me pas doli pasi la nje garanci prej 50 mije dollaresh.

Top Channel