Maqedoni, bore dhe temeratura te uleta

12/12/2009 13:25

Gjate fundjaves Maqedonia do te perfshihet nga reshjet e bores dhe shiut, te cilat do te jene te pranishme jo vetem ne zonat malore, por edhe ato te uleta.

Lajmin e bejne te ditur agjencite lokale, sipas te cilave temperaturat me te uleta ne vendin fqinj pritet te regjistrohen diten e diel.

Sipas burimeve, temperaturat do te arrijne nen zero dhe pritet te levizin nga minus 11 ne minus dy grade celsius diten e hene.

Top Channel