Lobimi per Kosoven, Pacolli takim me Gedafin

07/09/2009 17:00

Kryetari i partise opozitare te Kosoves, Behxhet Pacolli do te takohet sot ne Libi me presidentin e ketij vendi, Muamar Gedafi, per te lobuar per njohjen e pavaresise se Kosoves.

Lajmin e bejne te ditur burime prane AKR-se, sipas te cilave Pacolli do te vazhdoje me fushaten e tij lobuese dhe do te garantoje njohje te reja.

Pritet qe ne oret ne vazhdim zyra e shtypit e kesaj partie te beje publike detajet mbi takimin mes Pacollit dhe Gedafit.

Top Channel