Prishtine, grabitet filiali i nje banke

15/08/2009 10:30

Grabitet nen kercenimin e armeve filiali i nje banke ne Prishtine.

Lajmin e bejne te ditur mediat vendase, nderkohe qe shuma e parave te grabitura ka qene e konsiderueshme, por policia nuk jep nje shifer te sakte dhe detaje te tjera.

Autoret kane qene te maskuar, nderkohe qe policia eshte vene ne ndjekje te tyre.

Top Channel