Kidman prej dylli ne “Madame Tussauds”

22/07/2009 13:10

Nicole Kidman ndoshta do te kete zili sozine e saj ne muzeun “Madame Tussauds” te Hong Kongut ku eshte shfaqur skulptura prej dylli.

Me sy te kalter dhe floke te verdhe, statuja ka pak ndyshime nga Nicole origjinale ne periudhen e shkelqimit te saj.

Aktualisht, aktorja australiane po merr pjese ne xhirimet e filmit “Little Bee” ku njekohesisht eshte edhe producente. Eshte ky projekt ai qe e beri aktoren australiane te refuzonte oferten e Woody Allen per filmin e tij te radhes.  

 

Top Channel