Greqi, policia shmang 17 vetevrasje

15/07/2009 14:15

Policia greke ka shmangur nje seri vetevrasjesh te njoftuara ne internet nga 17 te rinj, qe vuanin nga depresioni per arsye pune dhe sentimentale.

Policia e Athines ka bere te ditur se ka ndjekur qe prej muajit prill bisedat ne internet te te rinjve, mes te cileve ishin edhe 9 minorene.

Ne rrjet ata flisnin per problemet e tyre duke treguar nje gjendje te thelle depresioni dhe synimin per t’i dhene fund jetes. Agjentet kane reaguar duke informuar familjet e tyre.

Top Channel