Greqi, vret bashkeshorten, femijen dhe veten

19/05/2009 16:25

Tragjedi ne nje familje greke, ku nje burre vrau gruan, dhe u hodh nga kati i peste me dy femijet e tij, duke vrare veten dhe njerin prej tyre.

Ngjarja ndodhi gjate nje sherri mes bashkeshorteve dhe ne kulmin e konfliktit, burri hodhi gruan nga kati i peste. Pas ketij akti ai mori ne krahe edhe femijet 2 dhe 3 vjec dhe u hodh edhe vete nga apartamenti ku banonin.

Njeri prej femijeve eshte plagosur rende dhe ndodhet ne spitalin rajonal te Athines. Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po heton rreth shkaqeve te kesaj tragjedie.

Top Channel