Athine, bombe ne makinen e biznesmenit te armeve

06/03/2009 09:25

Bombe ne fuoristraden e nje biznesmeni qe merrej me programe armatimi.

Makina shpertheu ne lagjen “Vula” ne Athine kur ai hipi dhe e ndezi, ndodhet ne gjendje te rende, biznesmeni edhe ne vitin 2004 ishte bere objekt sulmi.

Nuk dihet nese sulmi eshte akt terrorist apo behet per kontradikta biznesi.

Top Channel